FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

ВІДВІДУВАННЯ ДИТИНОЮ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ СІМ'Ю ВІД ОБОВ'ЯЗКУ ВИХОВУВАТИ І РОЗВИВАТИ ЇЇ В РОДИННОМУ КОЛІ.

Ми просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Приводити дітей до дитячого закладу відповідно до режиму роботи групи. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.
При вході, будь ласка, одягайте змінне взуття або бахіли.
Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою.
У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг та взуття для групи.
Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.Не давайтедитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
Не відволікайте педагогапід час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до в другій половині дня після занять, а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
В кінці дня, ідучи додому, обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом!
За харчування дітей батьки сплачують не пізніше 15 числа поточного місяця на місяць вперед.Оплата є обов'язковоюдля усіх.
В разі відсутності дитини з будь-яких причин необхідно попередити вихователя, пояснивши причину відсутності.
При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, пронос, тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається.
Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти,написати заяву медичній сестрі і попередити вихователя.
Якщо Ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, виможете звернутисядо вихователя-методиста, директора, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тожвізьміть в них активну участь.

Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини.

.

НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ДИТЯЧОГО САДКАОБОВ′ЯЗКОВЕ ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!

Кiлькiсть переглядiв: 650